Dünyanın en büyük gerçek zamanlı dizi ve film izleme portalı Netflix e, Ekim ayı içerisinde hangi yeni içerikler geliyor gelin birlikte bakalım.
Daredevil sezon 3, Castlevania sezon 2 ve Sabrina’nın Chilling Maceraları dahil olmak üzere en iyi önerilerimizi sizler için sıraladık;

Ekim ayı geldi çattı.. ve Netflix’in tüm ay boyunca izleyebilmeniz için yeni dizi ve filmleri var. Bu aylar, ürkütücü içerikleri lezzetlerine doyma aylarıdır, bu nedenle Netflix, kütüphanesine bolca gerilim ve korku eklenmesi yapıyor. İşte bu ayın en iyi içerikleri;

Castlevania

Birinci sezonu ile büyük beğeni toplayan Castlevania ikinci sezonu ile karşımıza çıkıyor. İlk sezonda kahramanları tanıdık, gördük ve şimdi Dracula’yı durdurmak ve insanlığı kurtarmak için görevlerine başlıyorlar.

Dracula’nın hatalı çizilen profiline hikayenin kritik noktaları da katkıda bulunuyor. Kiliselerin Orta Çağ’da engizisyon ile yaptıkları, bugün tarihçilerin ve kamuoyunun gözü önünde “hata” ve yanlış olarak nitelendiriliyor. Dracula’nın tüm insanlığa karşı beslediği öfkenin nedeni Lisa’nın Kilise tarafından yakılmış olması. 2017’de Castlevania Netflix izleyicileri olarak, Lisa’nın boş yere yandığını biliyoruz.

castlevania

The Chilling Adventures of Sabrina

The Chilling Adventures of Sabrina yarı cadı, yarı insan olan Sabrina’nın hayatını ve dünyayı tehdit eden kötülükle mücadelesini konu alıyor. Sabrina bütün bu savaşın ortasında sadece normal bir hayat süren insan mı, yoksa güçlü bir cadı mı olmak istediğine karar vermelidir. Kadroda Shipka’ya Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez ve Chance Perdomo eşlik ediyor. Dizi, Shipka’nın Mad Men’den sonra düzenli olarak yer aldığı ilk yapım olacak ve 26 Ekim’de Netflix’te prömiyer yapacak.

The Chilling Adventures of Sabrina

Daredevil

Daredevil’ı bilmeyenleriniz hakkında hemen kısa bir özet geçelim; başarılı bir avukat olan Matt Murdock, çocukken geçirdiği bir kaza sonucu gözlerini kaybeder (radyoaktif bir madde gözlerine sıçrar). Gözlerini kaybetmesine karşılık diğer duyularını geliştiren Murdock, kendini sürekli olarak psikolojik ve fiziksel olarak geliştirir.

Duyma yetisi muazzam bir seviyeye varan Murdock, kulaklarını tıpkı bir radar gibi kullanarak çevresinde olan bitenin görüntüsünü zihninde canlandırır. Bunun yanına üstün dövüş yetenekleri de eklenince Matt Murdock, son derece tehlikeli, bir suçlu olarak karşılaşmak istediğiniz son adama dönüşecektir.

daredevil

Ciao,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.