31 Ocak tarihine az günler kala üç büyüklerin transfer gündemini sizler için biraz araştırdık. Bunlardan ilki Galatasaray’ın transfer gündeminde neler var neler yok onu araştırdık.

Bakalım forvetsiz Galatasaray forvet alabilecek mi ?

alan carvalho ile ilgili görsel sonucu

Galatasaray Transfer Gündemi

Galatasaray bugün Göztepe deplasmanında yine Sinan Gümüş’ü forvet olarak oynattı. (Sinan her maç gol atıyor yönetim bunu görüp forvet almaktan vazgeçmez inş 🙂 ). Neden mi ? 6 aydır Fatih Terim’in istediği forvet transferini gerçekleştiremedi yönetim. Transfer gündemi ne bir göz atalım:

  1. Alan Carvalho: Haftaiçinde ilginç gelişmeler yaşandı. Menajer ile kavga ettiler dediler , sonra menajer bunu yalanladı , Abdürrahim Bey herkese teşekkür etti , bizim sıkıntımız yok vazgeçilen birşey yok dedi ama ne inen uçaklar var ne de çilekler ! Son gelişme olarak GS brezilyalı bir menajer devreye sokmuş ama bu adam yetkili değilmiş ondan dolayı süreç tıkanmış. Alan gelmek istemekteymiş fakat Çin kulübü göndermek istememekteymiş en son bu olay burda kaldı. Çok emek harcandı bu transfer için son birkez daha denenecek ve son teklifin biraz daha yüksek olmasını beklemekteyiz.Olma ihtimali hala var.
  2. Benjamin Tetteh: Bu transfer gelişmesi daha olası. Bonservisi 10-8 M euro civarında GS’nin parası da var şuan alabilirler eğer becerikli olurlarsa.Dış basında da bu haber dolaşmakta Premier lig’den de talipleri olduğu söylenmekte. İngiliz spor gazetelerinde Tetteh için birkaç ingiliz kulubü ve GS’de yarışta olduğu yazıldı bakalım ne olacak.
  3. Charlie Austin: Birkaç gündür bu haber çok fazla dillendirildi.Bugun uçakta bir foto paylaştı Charlie fakat resmi hesabı mı deği mi belli değil. Turkish airlines’dan da bir uçak fotosu koymuş arkadaş ama Diagne’nin ki gibi fake mi birşey bilinmiyor. Haberlerde bugun İstanbul’a geleceği söylenmekte. Bu transfer ile ilgili olarak Telegraph (link’den haberi görebilirsiniz) gazetesindeki haber de Leicester, Aston Villa ve Wolves’un da istediği GS’nin de devrede olduğu söylenmekte. QPR’da oynadığı gibi oynarsa bizim ligde iş yapar.
  4. Loic Remy: GS’nin herhangi bir girişimi yok.
  5. Mbaye Diagne : Para yetmez zaten Kasımpaşa tok satıcı.
  6. Khouma Babacar: Daha bugun Sassoulo genoa maçında gol attı. Ben birşey demiyorum görüyorsunuz !
  7. Pato : Mümkün değil
  8. Wilfrd Bony: Bugun maça çıkmadı Gs’ye gelme ihtimali var (Al-Sadd da istemekte) gibi ama beklenen oyuncu olur mu belli değil.

Bu söylentilerin hangisi olacak hepimiz birkaç güne öğreneceğiz…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.