Sitemizde yapmış olduğumuz ankete göre sizlerin oyları ile hazırladığımız gelmiş geçmiş en iyi yabancı diziler sıralaması sizlerle buluşuyor;

10. How I Met Your Mother

How_I_Met_Your_Mother

Bir baba, çocuklarıyla, bir dizi geri dönüşün ardından, onun ve en iyi dört arkadaşının, anneleriyle tanışması için götürdüğü yolculuğu anlatıyor. Çok samimi 2000 li yılların arkadaşlıkarını anlatan bir sit com dizisidir.

9. Shameless

Chicago’da 6 çocuklu yalnız bir babanın ve ailenin başından geçen traji-komik hikayesini çok güzel bir şekilde anlatılmaktadır. Fakir ama gurulu bu aile size en kötü zamanlarda bile mutlu olmayı öğretecek !

8. Black Mirror

black-mirror

İnsanlığın en büyük yeniliklerinin ve en karanlık içgüdülerinin çarpıştığı bükülmüş, ileri teknoloji bir dünyayı keşfeden bir antoloji serisi. En iyi bölümler için tıklayın.

7. Westworld

Yakın geleceğin ve yeniden doğmuş geçmişin kesişme noktasında, arzuların gerçeğe dönüştüğü bir dünyaya gidiyoruz. Mükemmel bir yapım izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

6. Vikings

Vikinglerin tarihinde ilk defa batıya seferleri başlatan Ragnar Lothbruk’un ailesini konu alan History Channel’ın yapımcılığını üstlendiği yabancı dizi.

5. Dexter

dexter

Dexter ABD’de Miami de yaşamakta. Miami polis departmanında kan analisti olarak çalışmaktadır. Ancak Dexter’ın gizli dünyasında her zaman kendi adaletini yine kendi sağlamaktadır.

4. OZ

Sıra dışı bir hapishane tesisindeki mahkumların aralarındaki ve gardiyanlarla olan zaman zaman rahatsız edici zaman zaman dramatik olayları barındırmaktadır.

Bonus: Mad Men

1960’ların başında New York’un en prestijli reklam ajanslarından biri hakkında bir drama, firmanın en gizemli ama son derece yetenekli reklam yöneticileri Donald Draper’a odaklanmıştır. Don Draper’ın üzerine odaklanılan dizi size iş hayatında hayatta kalmak için kullanacağınız önemli ipuçları verecektir. Benim 1 numaralı dizim, şiddetle tavsiye ediyorum.

3. Breaking Bad

breaking-bad

Bir lisede çalışan Walter White, kendi halinde başarılı bir kimya öğretmenidir. Walter White kanser olduğunu öğrendikten sonra Heisenberg’e dönüş hikayesini anlatmaktadır.

2. Sopranos

the-sopranos

New Jersey mafyası patronu Tony Soprano, evinde ve iş yaşamında zihinsel durumunu etkileyen kişisel ve mesleki konularla ilgilenerek profesyonel psikiyatri danışmanlığı aramaya yönelten olayları konu alan bir mafya dizisi. Ancak sadece mafya dizisi olmasıyla değil güç sevgi aşk, aile ve cinsellik konularının da sorgulamasını sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır.

1. Game Of Thrones

game-of-thrones

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz …

En iyi yabancı dizi önerilerimiz için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.