Bir sonraki Hearthstone eklentisi ortaya çıktı “The Boomsday Project”. Bu yeni eklenti bilim temalı 135 karttan oluşmaktadır. Bilim, ya da daha doğrusu, felaket; Merkezi karakter Dr. Boom, denemelerinde ona yardımcı olmaya davet ediyor, ancak isminden de anlaşılacağı üzere, çoğunlukla bomba yapımına ilgi duyuyor. Hearthstone rakiplerinizin bir ateş topu ve duman kokusu içinde kaybolmasını istiyorsanız, The Boomsday Project tam size hitap ediyor.

Toplaşalım, şimdi hangi deckler Ranked sırasında uçuruyor ona bakalım;

ROGUE

Deck kodu;
AAECAaIHArIC7QUOtAH7AfYEmwWIB90IhgmBwgLrwgLc0QLb4wKm8AKo9wL1gAMA

Bu listedeki çoğu destelerin sürümlerini oynamıştım, ancak J4ckiechan’in Akademik Casusluk tabanlı Rogue güvertesinde sahip olduğum kadarıyla hiç eğlenmedim.
Oyun planı? Fal’dorei Strider, Augmented Elekk ve Akademik Casusluk ile bir grup OP parçasını destenize karıştırın.
Daha sonra, Sprint, Elven Minstrel ve Witchwood Piper gibi kartlarla destenizden kart çekin. Bunlar, çoğu zaman, 1 Casusluk Akademik Casusluk tarafından indirgenmiş olan güçlü minyonlar olacaktır.

Alternatif olarak: Biraz daha agresif ve tutarlı bir şey istiyorsanız;(AAECAaIHBK8EnOICoIAD0YEDDbQBjALtAtQF3QiBwgKrwgLrwgKL4QLb4wK09gLe + gLs / AIA) gibi bir Deathrattle deck’i deneyin, bu da rakipleri güçlü Deathrattle tetikleyicileriyle erken dönüşlerde boğabilir.

PRIEST

Deck kodu;
AAECAa0GBu0FpQmdxwLc9QLx+wKIggMM+wHlBPYH0gryDPsM0cEC2MECns4C8M8C6NACvfMCAA==

Raza nerfünden önceki Priest günlerini hatırlarsınız, bir sınıfın kırık mekanikten dolayı bir güce erişimi olduğunda ne kadar dehşet verici olabileceğini hep birlikte gördük.
Fakat Priest’in Mecha’thun deck’i ile ilgili, “eğer bütün kombo parçalarını toplarsa 10’u kazanmayı garantileyebilir” düşüncesi tamamen yanlıştır.
Kurulum yeterince basit: Reckless Experimenter’ı oynuyorsunuz, ardından bir Coffin Crasher ve iki Tick Abomination ile takip ediyorsunuz.
Tabut Crasher, dönemin sonunda ölüyor, Mecha’thun’u elinizden çağırıyor, sonra Ticking Abominations’ler çıkıyor ve büyük robot çocuğunuzu öldürüyor.
Bu deckte çılgın olan şey, deck içindeki tüm düşük maliyetli kartları yok eden Hemet, Jungle Hunter’ı oynadıktan sonra açılan kutuyu çekmeyi garanti ediyor.

Alternatif olarak: Benzer şekilde mekaniği kırık bir şey denemek istiyorsanız, Kolento’nun Combo Boar Priest’ini (AAECAa0GBIoBiAXtBdEKDfsB5QTRwQLSwQLYwQLwzwLo0AKp4gKm8AKC9wKh / gLQ / gLxgAMA) deneyin.

En tecrübeli profesyonellerden bile görüldüğü üzere, doğru bir şekilde oynamak son derece zordur, ancak bir kez yaptığınızda, tek bir elde düzinelerce kart oynayabilir ve  100-Saldırı gücünde Stonetusk Boar ile oyunu bitirebilirsiniz.

En güçle deckler için diğer yazılarımıza da göz atın, malum oyun her zaman güncellenmeye devam ediyor.

Spell Hunter

Even Warlock

Ciao,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.