Mart’ın sonu bahar.. Dertlere derman var.. Biraz yağmurlu, biraz bulutlu mis gibi baharın habercisi Netflix Nisan 2019 yazımız hazır arkadaşlar. Netflix büyüdükçe büyüyor, bu ilerlemeyi de sonuna kadar hakkediyor. Bütçeler arttıkça, yapımların kalitesi de aynı oranda artıyor. Bu ay çok uzun zamandır beklediğimiz Netflix orijinal içerikleri de var, sevilen içeriklerin devamları da. Hiç mi hiç zaman kaybetmeyelim..

Our Planet (Limited Series)

Çıkış Tarihi: 05 Nisan 2019

Netflix Nisan 2019 yazımıza güzel bir belgesel ile başlayalım istedim. The Blue Planet belgeselinin yapımcılarından bir şaheser daha geldi. Eşiniz, sevgiliniz, ananız, babanız, dayınız kimi bulursanız açın izleyin arkadaşlar. İnanılmaz görseller, manzaralar, görüntülerle güzel gezegenimizi bir kez daha keşfediyoruz. Mavi Gezegen (The Blue Planet) ve Dünya Gezegeni, dört yıl boyunca toplam 50 farklı ülkede çekildi. Kuzey Kutbu vahşi doğasından ve okyanusların en derin derinliklerinden Güney Amerika’nın çeşitli ormanlarına kadar dünyadaki yaşam alanlarını keşfedeceğiz.

Bahsetmeden geçmeyelim seslendirme David Attenborough abimizin harika sesine emanet. Bence bu güzel aya ilk Our Planet ile başlayın. Gergin günlerde bizi hızlıca 13 Nisan’a atacaktır.

Chilling Adventures of Sabrina (Part 2)

Çıkış Tarihi: 05 Nisan 2019

Chilling Adventures of Sabrina, hızla Netflix’in parlayan mücevherlerinden biri haline geldi. Zaten ilk bölümü ile de sıkça adından söz ettirmiştir. Bölüm 2 de ilk olarak bir ay sonra gelecek olan bir Noel bölümüyle birlikte, Cadılar Bayramı 2018 konu alınıyor. 10 yeni bölümü içerecek Bölüm 2 siz bu yazıyı okurken ekranlarımızda yerini almış olacak. Bu bölümde ayrıca Sabrina – Kiernan Shipka, genç cadıyı “biraz daha büyülü – ve çok daha seksi” olacağına söz vermişti. Kaçırmayalım..

Daha ileriye bakıldığında, şov zaten ikinci bir sezon olacağının sinyallerini daha önceden vermişti. 2019’da daha sonra üçüncü bölüm, ve daha da sonra  2020’de bölüm 4 yayınlanacak.

Ultraman (Season 1)

Çıkış Tarihi: 01 Nisan 2019

Anime severler; Netflix Nisan 2019, Ultraman’i sizlere sunuyor. Ultraman, aynı adı taşıyan klasik 1960’ların Tokusatsu karakterine dayanan bir Netflix Original anime seridir. 1960’lı yılların serisinin devamı niteliğindeki seri, orijinal Ultraman’ın oğlunun, “Işık Devi” (Giant of Light) olma yolculuğunu konu alıyor.

Ultraman’ın Japonya’daki pop kültürü üzerindeki etkisini göz önünde bulunduran Netflix, bu popüler kahramanları dünyanın tanımasını istedi. Bakalım işe yarayacak mı?

Orijinal Ultraman olaylarından bu yana uzun yıllar geçmiştir. Şimdilerde sadece bir hatıra olarak hatırlanan efsanevi “Işığın Devi” nin dünyayı terk ettiği ve kendi gezegenine geri döndüğüne inanılıyor. Shinjiro Hayata da, tam bu sırada babasının Ultraman olduğunu keşfeder.

1 Nisan’dan itibaren erişebileceğiniz diğer önemli Netflix Nisan 2019 içerikleri;

All the President’s Men
Bonnie and Clyde (1967)
Deliverance
I Am Legend
Pineapple Express
Pokémon the Series: Sun & Moon: S2 
P.S. I Love You
Snatch
Spy Kids
Kevin Hart: Irresponsible — Netflix Original
New Girl: Season 

Black Summer — Netflix Original
The Perfect Date — Netflix Film
The Silence — Netflix Film
Special — Netflix Original
The Hateful Eight: Extended Version

Burning
The Imitation Game
Baki: Part 2 — Netflix Anime

İyi seyirler ve tabi ki Ciao,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.