Hepimizin merakla beklediği ilk Türk Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinin fragmanı izleyiciler ile buluştu. Malum ertelenecek mi, çıkacak mı, başka bir oyuncu kadro ile mi devam edilecek derken dizinin fragman çekimleri tamamlandı. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy kardeşimizin baş rolünde olacağı dizi Aralık’ta Netflix platformlarında yerini alacak.

Dizinin Konusu

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam (Çağatay Ulusoy), karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar. Ama önce bu güçleri, şehri ve tüm insanlığı İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı korumak için kullanmayı öğrenmesi gerekiyor. Yolculuk çok uzun ve zorlu, bu yolda ona yardım edecek arkadaşları ile hareket etmekten başka bir seçeneği yok. Dizide Çağatay Ulusoy dışında, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncular bulunuyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Kara kalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından işleniyor.

Netflix’in paylaştığı özet ise şu şekilde: “Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?”

Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak

Dizi Netflix üzerinden ile uyumlu bütün platformlardan izlenebilecek. Dizinin ilk bölümü 14 Aralık 2018 Cuma günü yayınlanacak. İstanbul’un ve Türkiye’nin tanıtımı açısından çok büyük bir rol oynayacak olan dizi için bakalım izleyenlerin yorumu nasıl olacak. Herkesin merakla beklediği bu dizinin göğsümüzü kabartması dileğiyle..

İyi seyirler,

Ciao,

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.