PUBG kesinlikle 2017 yılının en iyi ve en fazla oynanan oyunu olarak dikkat çekmekte. Steam oyun portalında eş zamanlı olarak en fazla oynanan oyun olma özelliğini taşıyan yine PUBG.

Son zamanlarda herkesin müptelası olduğu PC ve mobile seçenekleri ile ilgi çeken PUBG oyunundaki bazı püf noktaları sizinle paylaşmaktayız.

1) AZ KİŞİNİN BULUNDUĞU YERLERE ATLAMAK

Bunun için daha çok ev baraka vs. bulunan yerlere atlamamak kendimize şöyle küçük bir çiftlik evi veya sakin üç evden oluşan bir bölge gözümüze kestirmemiz gerekmekte. Hiç olmadı haritanın köşe bölgelerine atlamak gerekmekte.

Az kişinin atladığı yerlere atlamakdaki amaç daha uzun süre hayatta kalmak ve daha fazla ekipman bulma ve sahip olma olanağıdır.

2) ÖNEMLİ EKİPMANLARI BULMAK

Silah olarak otomatik silahlara yönelmenizi tavsiye etmekteyiz.Bulabiliyorsanız M249 fazlasıyla işinizi görecektir. Çok fazla sekmeyen, düzgün nişan alınabilecek silahlar tercihiniz olmalı. ( Ör: UMP9 , AKM, M416, SCAR bunlar benim favori silahlarım) Size uygun silahı bulduktan sonra dürbün veya nereye ateş ettiğinizi görecek işinizi kolaylaştıracak nişangah bulmalısınız. Ayrıca bulabildiğiniz kadar sağlık ekipmanı bulun ve her bulduğunuzu almaktan çekinmeyin. Tabiki bunların hepsini yanınızda taşımanız için çanta olmassa olmazınız olacaktır.

3) BİR ARAÇ BULUN

Araç bulmak sizin zehirli gaz salınan alandan kaçmanıza , kendinizi güvenli alana daha rahat şekilde ulaştırmayı sağlayacaktır. Diğer bir iyi yanı ise araç ile görünmenize rağmen hareketli bir hedef olacağınız için sizi vurmaları daha zor olacaktır. Ayrıca araç ile rakiplerinizi ezebilirsiniz !

4) HAYATTA KALIN !

Oyunun asıl amacı hayatta kalmak bunu unutmamak gerekir. Ne kadar çok adam vurduğunuz değil ne kadar süre boyunca hayatta kaldığınız önemli. Her çatışmaya girmeden önce bir daha düşünün !

5) MERKEZDE KALIN

Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken en önemli kural haritada belirtilen halkanın içinde kalmak. Eğer bunu yapmazsanız bir süre sonra ölmüş oluyorsunuz. Halkayı kovalamak yerine önceliğiniz teçhizatınızı topladıktan sonra bu bölgeye yerleşmek ve rakiplerinizin açığını kollamak olmalı.

İpuçları bizden PUBG’de başarılı olması sizden arkadaşlar.

PUBG haberleri için tıklayınız.

Şimdiden iyi şanslar, iyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.