Yabancı dizi önerileri 2019 Bölüm 2 ile Mart Ayının ilk günlerinde yine karşınızdayız. Sizler için 2019 yılında severek izleyeceğiniz yabancı dizileri derledik.. 1.Bölümü kaçırdıysanız hemen tıklayın. Asla pişman olmayacaksınız..

1) The New Pope

2019 yılında çekimlerine başlanılan dizi 2019 yılının ikinci yarısında yayımlanacağı söylenmekte. Yönetmenliğini Oscar ödüllü yönetmen Paolo Sorrentino‘nun üstlendiği Jude Law ve John Malkovich’in başrolünde olacağı dizi çok fazla ses getirecek gibi gözükmekte. Daha yayına girmeden bile birçok yerden eleştirilerin odak noktası oldu. Kesinlikle zaman ayrılmalı.

2) Carnival Row

2019 yılında yayınlanacağı söylenen yabancı dizi nin yönetmen kadrosunda Guillermo del Toro da bulunmakta. Orlando Bloom ve Cara Delevingne ise dizinin başrolünde bulunmakta. Dizi Burgue isimli bir şehirde seri katil terörünü sanatsal bir şekilde anlatmakta. Yabancı dizi önerileri 2019 yazımızın en ilgi çekici yapımlarından.

3) The undoing

Emmy , Altın Küre ve Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman başrolünü aldığı dizide Hugh Grant ve Donald Sutherland eşlik edecek. Big little lies’ın da yönetmeni olan David E. Kelley yöneteceği yabancı dizi size güzel bir psikolojik gerilim deneyimi sunacak.

4) Watchmen

Bu yıla hızlı giren HBO bir çizgi roman uyarlaması olan Watchmen filmini, Lost’un yaratcısı Damon Lindelof’un tarafından dizi dünyasına taşınmakta.

5) Umbrella Academy

Dizi dünyasının başını çeken Netflix’in çok iddialı dizisi Umberalla Academy bu yıla damga vuracağa benziyor.2019 yılının fantastik yeni yabancı dizisi Multimilyarder bir kişinin evlat edindiği 7 gencin suçla başa çıkmak için nasıl eğitildiğini ve sonrasında nasıl birleştiğini anlatmakta. Bu yapım için Netflix inanılmaz bir reklam bütçesi ayırdı. Bakalım hayal ettikleri kadar iyi yerlere gelebilecek mi? Karakterler biraz aykırı, ben de ilk bölümünü izleme fırsatı yakaladım. Karakterlerin özelliklerinden çok, duygusal ve sosyal eğilimleri de çok ön planda. Bu bakımdan diğer süper kahraman dizilerine göre farklılıklar bulunuyor.

Şimdiden herkese iyi seyirler.
Yabancı dizi önerileri 2019 serimizin yeni bölümleri ile tekrar buluşmak üzere …

Şubat ayı 2019 Netflix Dizi önerileri için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.