Ne izlesek diye düşündüğümüz kafa yorduğumuz şu günlerde size yardımcı olacak yeni serimiz yabancı dizi önerileri 2019 listemizi paylaşıyoruz.

1) Blackmirror (The Bandersnatch)

Black Mirror serisinin devam dizisi olarak karşımıza çıkan bu dizi serisi yaklaşık 1.5 saat sürmekte. Dizinin gidişatını ve sonunu kendinizin belirlediği gidişatı bir çizgi romandan alıntılanmış bir yapı sergilemekte. İnteraktif ve eğlenceli sonu da sürprizli biten bir yabancı dizi olarak karşımıza çıkmakta. Yabancı dizi önerileri 2019 yazımızın ne gözde eseri, özellikle akıllı televizyonlarınızdan seçim yaparak ilerlemeniz çok güzel bir yenilik. Sanırım bu furya artarak devam edecek.

2) Stranger Things (3.sezon)

Fantastik ve bilim kurgu konulu , çocuk yıldızların devleştiği bir yapım. Sürükleyici eğlenceli zaman zaman korku öğeleri barındıran bu yapım , 2019 yılının Mart ayında 3. sezonu ile izleyici ile buluşacaktı fakat yapımcılar biraz daha gecikeceği bilgisini paylaştılar. Daha çok görsel efekt ve beklentilerin üzerinde bir sezon için çalıştıklarını söylediler. Daha iyi olacağı garanti ile beklenilmeye değer bir macera.

3) Game of Thrones (Son sezon)

Game of Thrones diyince tüm dünyada akan sular duruyor. Bu heyecan son sezonuyla 2019 yılında devam edecek. Peki GOT‘un son sezonu ne zaman izleyici ile buluşacak ? Son açıklama ile bu yabancı dizi 14 Nisan’da sevenleri ile buluşacak. Trailer dan da anlayacağımız gibi istenmeyen olaylar olacak gibi. Bakalım Jon Snow mu kazanacak yoksa Night King mi ?

4) Sex Education İmbd puanı 8.6

Adından da belli olduğu üzere yabancı dizi önerileri 2019 yılının en çok dikkat çekici yapımlarından biri olacağa benziyor. İmdb puanı henüz 8 bölümü yayınlanmasına rağmen yüksek. Genç bir çocuk la seks terapisti olan annesinin yaşadığı ve zaman zaman annesinin çocuğu utandırdığı bir komedi. Gittikleri okulda annesi ile bir seks terapist kliniği kuran bu ikili insanlara eğlenceli bir yardımın peşindeler.

5) Dogs of Berlin İmdb puanı 7.4

Aralık ayının başında vizyona giren bu yabancı dizi her ne kadar yabancı dizi desem de daha çok bizden bir yapım gibi. Almanya’da ki Türklerin ve Almanların ikili ilişkileri ve ülkedeki almancılara karşı yapılan ırkçılık, bahis mafyası ve polis üçgeninde dönen pis işleri gözler önüne sunmakta. Türk kökenli oyuncuların da olduğu yeraltı dünyasını , Almanya’nın varoş mahallelerini ve orada yaşayanları güzel bir dille anlatan bir yapım.

Yabancı Dizi Önerileri 2019 Bölüm 2 yayınlandı.. Hemen tıklayın!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.